Yeni dizayn banyo modelleri

Banyo dekorasyonu, günümüzde en şık banyo mobilyalarının yer verildiği, en şık aksesuarların kullanıldığı mekanlardan biri haline geldi.

Yeni dizayn banyo modelleri, akrilik banyo dolapları başta olmak üzere bir çok yeniliğin işlendiği banyolar olarak karşımıza çıkıyor. Zira banyo ıslak zeminler olduğu için kullanılacak banyo dolaplarının suya dayanıklı, kolay silinebilen dolaplar olmalıdır. Akrilik dolaplarda silinmesi ve kurulanması kolay ve leke kir tutmayan dolaplardır. Bunun yanında önceki dönemlerde banyolarda zemin dekorasyonunda sadece fayans döşemeler yapılırken günümüzde su geçirmez ve suya dayanıklı laminant parkeler döşenmektedir. Klasik banyo fıskiyelerinin yerini ise ışıklı tavana monte edilebilen duş başlıkları kullanılıyor. Ayrıca kullanılan banyo mobilyaları da son sistem lavabolar, jakuziler, dekoratif aynalar olarak şık modeller karşımıza çıkıyor. Ayrıca banyo duvarlarına yapıştırılan banyo stickerları banyo dekorasyonuna hareket katıyor. Geniş banyolar için, ufak banyolar için ayrı ayrı hazırlanan çok şık ve kullanışlı banyo mobilyaları kolayca monte edilebiliyor.

Banyonuzu yeniden dekore ettirmek isterseniz, akrilik dolaplar, su geçirmez laminant parkeleri modern banyo aksesuarları, dekoratif aynalar kullanabilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.