2012- 2013 Kom İç Giyim Sonbahar Kış Koleksiyonu

İç giyimde arayıpta bulamadığınız hayalini kurduğunuz farklı ve her zevke uyan modeller bu sezonda Kom’da. Farklı renk, desen model ve kumaş modelleriyle aynı koleksiyonda buluşturan Kom, her zevke ve beğeniye uygun geniş ürün yelpazesiyle her kadına kendine özel hissettirecek. Sezonun en çok öne çıkan deseni yılan modeli. Koleksiyonda sutyeninde dolgulu özelliği, yılan deseni ve dantel detayları bir araya gelerek gerçek bir fark yaratıyor.

Koleksiyonda yer alan minimiser 1 beden küçük gösteriyor. Sutyen ve külot farklı beden tiplerine de çözüm sunuyor. Straplez bra ise iki rengin bir araya gelmesiyle zıtlığın çekiciliğini sizlere getiriyor .Üstelik askılarında üç farklı kullanım şekli ve çok iyi kavrayan kabıyla son derece rahat bir kullanım sağlamakta. Tüm elbiselerin altına rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zarif danteliyle dikkat çeken bikini, yumuşak kumaşıyla da rahatlık sağlıyor.

Mükemmel sutyenlerin rengarenk dantel ile birleştiği koleksiyonda her bedene göre ürün bulunmaktadır. İster kaplı, ister klasik sutyen, istenilirse de bikini- streng jartiyer hatta istenilirse geniş külotun detaylarında bu dantellerle buluşup kendinizi feminen bir esintiye bırakabilirsiniz. Ayrıca Sonbahar koleksiyonunun jartiyer ve geniş külotu karın kontrolü sağlayarak fiziğinizi kusursuzlaştırması ve koleksiyonun iki sutyeniyle uyum sağlanabilir.

Koleksiyonda gelinlerde unutulmamış, gelinlerin kusursuzluğunu en iyi tamamlayacak olan parçalarda Kom’da. Bikini ve string ‘ten oluşan gelin kutusunda her parça dantel ve taş detaylarıyla göz kamaştırıyor. Ayrıca gelinlerin güzelliğine güzellik katıyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.