2013 ADL Plaj Modası

2013 adl plaj modelleri oldukça sade ve bir o kadar da göz alıcı gözüküyor. 2013 adl defilesinde gördüğümüze göre daha çok siyah ve beyaz rengin hakimiyetindeki mayokiniler, mayolar ve bikiniler yer alıyor.

Mayokiniler oldukça cesur kesimlere ve çizgilere sahip. Asimetrik şekilde kesilen modeller adeta birer boya gibi üzerinizde bir sanat eseri oluşturuyor. Yalnızca göğüsleri kapatan dikey çizgiye sahip mayokini modeli ise2013 adl plaj modellerinin en favorileri arasında yer alıyor.

bikini-modelleri-2012-6

Siyah ve beyaz mayolara baktığımızda beyazın daha az kullanıldığı mayolar fazla kiloları kapatacak cinsten. Eğer kıştan kalma veremediğiniz kilolarınız varsa  ADL mayolara göz atabilirsiniz. Hem zarif, hem şık hem de fit bir görüntüye kavuşmanız bu mayolarla çok kolay olacak.

bikini-modelleri-2012-1

Göz alıcı plaj kıyafetlerinin yanında oldukça hoş elbise modelleri de ADL 2013 ilkbahar yaz koleksiyonunda yer alıyor. Pastel mavi ve pastel yeşilin beyazla kombinasyonunun sıklıkla kullanıldığı elbiseler duru ve sade duruşlarıyla her ortamda dikkat çekici olmanızı sağlayabilir.

bikini-modelleri-2012-2

Plaja giderken giyebileceğiniz tarzda elbise modelleri de yok değil. Bu yılın modası floral desenler ADL 2013 ilkbahar yaz koleksiyonunda da kullanılmış. Daha çok simetrik şekilde kullanılan bu desenler vücut hatlarınızı ön plana çıkarmaya niyetli gözüküyor. Elbiselerde son yıllarda modasını yitirmeyen ince kemerler de kullanılmış. Dar kesime sahip elbiseler bulunduğu gibi 1960’ların bol kesimleri de elbise modelleri arasında yer alıyor.

bikini-modelleri-2012-8

 

bikini-modelleri-2012-9

 

bikini-modelleri-2012-12

 

bikini-modelleri-2012-14

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.