2013 Kadın Ayakkabı Modası

Kadınların ayakkabılara olan tutkusu ayakkabı çeşitlerinin bu kadar fazla olmasının sebepleri arasında belki de. 2013 kadın ayakkabısı modasına baktığımızda ana birkaç ayakkabı modelinin ayakkabı modelleri üzerinde hakimiyet kurduğunu görüyoruz.

Topuklu ayakkabılar

Topuklu ayakkabılar onlarca yıldır moda ve moda olmaya devam edeceğe benziyor. İki üç yıl öncesine kadar platform topuk furyası atlattık. Platform topuklar her ne kadar güzel olsalar ve beğeni toplasalar da günlük kullanıma uygun olmadıklarından pek de tercih sebebi olamıyor. Daha çok düğün ve davetlerde kullanılan platform topuklu ayakkabılar günlük hayatımıza bir türlü giremedi. Belki de bu nedenle ayakkabı dolaplarımızda çok da fazla platform topuklu ayakkabı bulunmuyor. 2013 ayakkabı modasında yüksek ince topuklu ve daha çok bantlarla bezenmiş modeller olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

kadın-ayakkabı-modası

Yuvarlak burunlu modeller

Yuvarlak burunlu modeller 2013 ayakkabı modasında yerini aldı. Babetlerin rahatlığından olsa gerek yuvarlak burunlu ayakkabılara gözümüz iyice alışmışken ister topuklu ister düz taban olsun çoğu modelin ön kısmı şu sıralar yuvarlak.

ayakkabı-modası

Sandaletler

Sandaletler halen favori olmaya devam ediyor. Ülkemizin de içinde bulunduğu Akdeniz ikliminin kavurucu sıcaklarında bir çift sandalet bizi hem rahat ettiriyor hem de sıcaktan bir nebze de olsa koruyor. 2013 ayakkabı modasında daha çok deri sandaletler yer alıyor. Koyu kahve tonlarındaki deri sandaletler en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Bunun sebebi de bu rengin sandalet üzerinde oldukça doğal durması.

Yorumları Görüntüle

1 yorum

  1. adana evden eve nakliyat dedi ki:

    güzel ayakkabı modelleri var siyah olan hoşuma gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.