2013 Sahil Modası

2013 tatil sezonu Haziran ayı itibari ile açıldı. Şuanda Temmuz ayında olmamıza rağmen tatile yeni çıkan ve yeni yeni çıkacak olan kişiler sahil modasını merak etmiyor değil. Her ne kadar Ramazan Ayında olsak`da tatile giden insanlarda var. Tatil sezonunun açılması ile birlikte sahil bölgeleri hınca hınç doluyor. Sahil kenarında rengarenk görüntüye uyum sağlamak için 2013 sahil modasına isterseniz bir göz atalım.

2013`ün Yaz Modası bence Sahil Modası oluyor. Sıcaklar iyiden iyiye bastırınca modanın seyride değişmiş oldu. İnsanlar yavaş yavaş sıcaklardan bunaldıkları için sahil kesimine yöneliyorlar. Şehirde oturanların çoğunluğu sıcaklardan ve nemden yakınmaktalar. Bu yakınanlarda zaten kendilerini deniz boylarına atıyorlar.

Yaz aylarında giydiğimiz elbiselerde inceliyor. Renkler açılıyor. Magazin haberlerine bakacak olursanız kent modasından ödün vermeden süslenmeyi beceren ikoncanları görmek mümkün. Ama giyim kuşam farkındalığı tatil ihtiyacının önüne geçenlere her plajda rastlayacaksınız diye bir şeyde yok tabi. Denize gitmenin yolu topuklu sandaletler giyip, mayonun beline kemer takmaktan geçmiyor elbette. Sahil modası, gidilen plajın lokasyonuna, zeminine ve en önemlisi müşteri kitlesine göre değişiyor.

2013 Sahil Modası galerimize göz atabilirsiniz sizlerde.

Yorumları Görüntüle

1 yorum

  1. adana evden eve nakliyat dedi ki:

    bu yılın modası mükemmel teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.