2014 İç Giyim Modası

1

İç giyim modelleri 2013 yaz ve kış sezonu olarak iki sezonde gelip geçti. 2014 yılının önümüzdeki yaz aylarının modaları da artık yavaş yavaş belirli olmaya başladı. Bu senenin modelleri arasında bulunan tüm iç giyim modellerini inceleyebilirsiniz.2014 yaz dönemine yaklışırken yeni yeni çıkan modelleri inceleyip kendinizi yeni yaz döneminde mutlu şık ve seksi hissetmenizi sağlayacaktır.

Son dönemlerin en yaygın modası olan sütyen veya iç çamaşırlarda leopar desenli ipli sütyen veya kilot türleri
siz değerli bayanları en şık haliyle göstermektedir. Yaz dönemlerinde her zaman yeni tasarımlar dikkat çekerken artık yeni yaz döneminde de ilk baharla birlikte modelleri belli olmaya başlamaktadır. İç çamaşırı veya mayo seçiminde dikkatli olmakla beraber diğer taraftan tüm modellerde geçmişteki modayı takip eden kişilerde bilir her dönem iç giyimlerde şekil itibari ile herşey değişebilmektedir.

Türkiye’de 2014 yaz dönemi modelleri iç çamaşırı modellerini öğrenebilir ve bu dönemdeki tüm şık tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Benim hayatım her zaman özel ve güzeldir monton hayattan uzak kendime her daim bakan birisiyim diyorsanız bu yaz kendinizi güzel özel bir yaz olarak belirlemek istiyorsanız evet bu yazı kaçırmayın. Kış aylarında iç güzelliğinizi dışarıya vurmak biraz zordur. Vücudunuz hava alamaz ama yaz aylarında tüm güzelliğinizi ve havanızı dışarı atabilir ve bu güzelliğiniz güzel bir iç çamaşır modeliyle taçlandırabilirsiniz.

Özel hayatınıza renk katabilmek için kendinizi ve manevi hayatınızı renklendirebilirsiniz. Bay ve bayanların ortak noktası iç huzurun birleşmesinden doğmaktadır. Erkek iç giyim ürünlerinde pek fazla çeşitliliği olmasada bayanlarda bu ürün fazlalalığı kendilerini özel hissetmelerine imkan sağlamışdır. Kendilerini şımartma ve hediyelendirme gibi ek özellikleri olan bayanlarda erkeklerin bu konuda maruz kalmaktadır. Klasik atlet ve Boxer iç giyim kadar basit bir giyim tarzı olan erkek iç çamaşır modellerinde desene yerine renk çeşitleri bulunurken genel itibari ile aynıdır.

Ama bayan iç çamaşırı modelleri arasında seçim yapmak oldukça zor olabilir. Her biri ayrı bir güzel olan renk çeşidi desen çeşidi ve farklı çeşitli sütyen,külot,bustiyer,jartiyer,pijama,gecelik,sabahlık veya kozmetik ürünlerinde son modayı takip etmek bayanların işidir.

İç Çamaşır çeşitlerinden bazılarını açıklamak gerekecekse;

Sütyen, Bayanların olmazsa olmazlarından olan gündelik hayatta genellikle kullandığı bir takımdır.

Jartiyel, bayanların özel günlerinde veya kendilerini özel hissettiklerinde karşı cinsle yakınlık sağladığında rahat olmak adına kullandığı iç giyim seçeneklerindendir. Fantazi iç giyim modeli olan jartiyer ve büstiyer olarak iki çeşitte incelenmektedir.

camasirsepeti.com.tr

eskilere göre daha yeni teknolojiler ile üretilen iç giyim modelleri çeşitli büyük markalarında içinde bulunduğu model takibinde çok çeşitli ürünler haline gelmektedir. Çok sık model değişikliliği olan giyim sektöründe takibini yapmak oldukça zordur. Dönem dönem değişikliliği takip edebilir kendinizi iç huzur verebilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.