2014 Kış Modasında Deri Trendi

Günümüzde tüm dünya genelinde büyük bir hız ile gelişmekte olan teknoloji sayesinde artık bayanlar 2013-2014 kış modasına dair en güncel ve en özgün tasarım ve modaları takip edebilme olanağına sahip olabilmektedir.

Önümüzdeki 2013- 2014 kış modası noktasında kış ve sonbahar kış kıyafet modelleri ile tüm dünya genelinde markalar harekete oldukça hızlı ve hareketli bir dönem geçirmeye başlamıştır. Tüm dünya genelinde en son trend kıyafet modelleri ve koleksiyonlarının bayanlar tarafından en çok ilgi çekmekte olan parçaları ile moda severlerin beğenisine sunulmaya başladı.

2013-2014 kış modası oldukça hareketli geçirecek bayanlar çok daha geniş bir en son trend kıyafet modelleri ile birbirinden eşsi koleksiyonlar oluşturulabilmektedir. 2014 kış dönemi en son trendleri içerisinde Barok trendin etkisi önümüzdeki kış dönemi içerisinde de oldukça fazla olarak izlerini devam etmektedir. Barok trendlerin dışında işlemeler uzak doğu rüzgarları ve çizgileri ile bir araya gelmekte ve kaliteli kumaşların aktif olduğu yeni bir kış sezonu tüm dünya genelinde bayanlara çok daha özgün modeller sunacak gibi görünmektedir.

Bu noktada özellikle çiçek desenleri yaz kadar kış ayları içerisinde de etkisini sürdürmeye devam etmektedir. Bunun dışında gri renk büyük gül desenleri yanında hayvan desenleri de oldukça popüler detaylar arasında yer almaktadır.

2013 2014 kış renkleri arasında ultra mürekkep mavisi en rövanşta renkler arasında grinin elli tonları, beyaz renkler, pudra tonları, öne çıkan renkler arasında ve en popüler diğer parçalardan biride 2013 kış sweatshirtler, triko ekoseli üstler ve elbiseler oldukça öne çıkan kıyafetler arasında olacak, tüylü ve yumuşak kazaklar, isterseniz düz isterseniz desenli önümüzdeki kışın en trend kazakları arasında yer alıyor, yuvarlak detaylı omuz kesimleri de yer yer kıyafetlerde görebileceğimiz tasarımlar arasında yer almaktadır.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.