Aksesuara Göre Kıyafet Seçilir mi?

1

Genel olarak kıyafet seçimleri yapılır, kıyafete göre ayakkabı, makyaj ve saç modeli oluşturulduktan sonra aksesuar ve takılarla şıklığımızı güçlendiririz. Bazen tersi durumlarla hareket etmemizde gerekir. Takılarımıza ve aksesuarlarımıza göre elbise kombinleri şekillendirmemiz gerekir. Öyle takılar vardır ki bu takılara göre elbise kombinlemek şıklığınıza şıklık katar.

Tamamen sade olarak hazırladığımız bir kombin üzerine taktığımız bir takı ile göz alıcı bir şıklık elde edebildiğimiz gibi, spor bir kıyafet seçimine taktığımız takılar ile klasik bir hale dönüştürebiliriz. Örneğin uzun zincirli bir kolyeye uygun olarak seçeceğiniz dar veya bol olmayan bir üst giyim, takının rengine göre ters renklerde de olursa göz alıcı bir şıklık ortaya çıkar. Uzun bir kolyeye sahipseniz bunu V yaka bir üst veya bir elbise ile tamamlayabilirsiniz.

Uzun türdeki boncuk kolyelerin birkaç tanesini bir arada kullanarak, altına da düz bir bluz giyerek çok farklı bir şıklık elde edebilirsiniz. Benzer bir şıklığı metal uzun kolyeler ile de elde edebilir, hatta bunu spor olarak seçtiğiniz bir ceketle spor bir görünüme kavuşturabilir veya klasik bir ceketle de klasikleştirebilirsiniz.

aksesuara-göre-kıyafet

Düz olarak seçtiğiniz bir gömleğin üzerine takılan tasma türdeki kolyeler ile çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Aynı işlemi sıfır yaka gömlekler ve elbiseler ile de elde edebilirsiniz. Tasma kolyeler ile tüm düğmeleri iliklenmiş bir düz gömlek çok uyumlu bir şıklık yaratır.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.