Atkıların Kıyafetler İle Uyumlu Olması İçin

Rengarenk ve desen desen atkı modelleri sonbahar ve kış ayları dönemleri içerisinde bayanları soğuktan koruyan en önemli aksesuarlardır. Ancak bu atkı modellerinin kıyafet uyumunun oldukça uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. Bayanları atkı ve kıyafet uyumunun en iyi şekilde yakalayabilmek için misal olarak tercih ettikleri atkı modelinin desenli olması halinde altına giyilen pardesü ya da montun düz bir renk olması gerekmektedir.

1

Bu noktada bayanlar ayrıca olarak kabanlarında farklı renk tonlarında renkleri kabanlarında kullanabilmektedirler. Bayanlar eğer kaban ya da pardesülerini desenli olarak seçtikleri takdirde renk ve desen karmaşasının oluşmaması, göz yanılmasının olmaması amacı ile düz renk atkılar tercih etmeleri gerekmektedir.

Bu noktada bayanların genel olarak tercih ettikleri modelleri ince, zarif ve kullanışlı mor ve pembe renklerdeki düz renk atkı modelleri olmaktadır. Atkı modelleri genel olarak kıyafetlerin tamamlayıcısı konumunda olduğu için elbiselerin üzerine soğuktan koruma amaçlı değil sadece aksesuar amaçlı olarak atkı modelleri kullanılabilmektedir.

Bunun dışında bayanlar bir gece dışarı çıkarken elbiselerinin üzerine kullanacakları atkı modellerini tamamen farklı olması gerekmektedir. Bu noktada bayanlar kürklerden, etollerden kendilerine atkı modelleri oluşturabilirler. Mutlak suret ile her bayanın dolabında olması gereken gece kıyafeti modellerini tamamlayacak niteliklerde atkı modellerini tercih edilmesi gerekmektedir.

Bu noktada bayanların seçecekleri kendilerine özgün tarzdaki kalın atkı modelleri bayanları hem soğuktan koruyacaktır hem de gece kıyafetlerini birer tamamlayıcısı konumunda olan aksesuarlar olacaktır.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.