Bluz Modelleri ve Kombinleri

Bluz modelleri çeşitli kıyafetlerle kombinleyerek istediğiniz her türlü ortama uygun hale getirebilirsiniz. Eğer ofis ortamınızda giyebileceğiniz bir kıyafet kombini arıyorsanız, bluz modelleri arasından sade bir bluz seçerek bunu kumaş bir pantolonla tamamladığınız takdirde hedeflediğiniz modern iş kadını görünümüne ulaşabilirsiniz. Bunlara ek olarak tercih edeceğiniz bir ceket ve hafif topuklu ayakkabılarla harika bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla dışarı çıkıyorsanız ya da randevunuz varsa tayt, şort ya da etek üzerine giyeceğiniz hafif dekolteli bluz ile çekici görünmemeniz neredeyse imkansız. Tayt üzerine hafif salaş bir dekolteli bluz ve ayakkabı olarak topuklu ayakkabı, şort ve etek üzerine dar bir bluz ve ayakkabı olarak uzun çizmeleri şüphe etmeden tercih edebilirsiniz.

Ciddi bir iş yemeğine ya da bir davete çağrıldıysanız yine kumaş pantolon ya da etek üzerine giyeceğiniz şifon bir bluz işinizi görecektir. Şifon bluz sizi modern göstermekle kalmaz, aynı zamanda çekici bir şıklığa sahip olmanızı sağlar.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.