Eşarp Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

1

Bayanlar günlük giyimlerinde eşarp tercihlerini yaparken kıyafetin dokusu ile eşarbın dokusunun birbirine uyumlu olmasını sağlamak en önemli husustur.

Bayanlar için eşarp modellerinde tercihler oldukça görecelidir. Çünkü eşarp modelleri arasında sade eşarp modelleri, desenli eşarp modelleri, spor eşarp modelleri, iri desenli eşarp modelleri ve tamamı ile düz renklerden oluşan eşarp modelleri bulunmaktadır.

eşarp modelleri

Bunlarda kumaş cinslerine göre içe ayrılmaktadır. Bu üç kumaş modeli ise ipek kumaşlar, tivil kumaşlar ve tamamı ile fantezi kumaşlar bulunmaktadır. Eşarp modelleri arasında tercih yaparken en önemli unsur elbette ki kıyafettir. Bayanlar bu tercihlerinde kıyafetlerine uyumlu olmaya özen göstermeleri gerekmektedir. Misal olarak bayan bir trençkot giyiyorsa bunun üzerine ipek bir eşarp modeli tercih etmek gerekmektedir.

Eğer hatlara sahip bir kumaşlı tercih edilmiş ise bunun üzerine daha yumuşak hatlarda daha fantezi kumaşların tercih edilmesi gerekmektedir. Bayanların oldukça sık olarak yapmakta oldukları bir diğer hata ise desenli bir kumaşın üzerine desenli eşarp modelinin tercih edilmesidir. Bu oldukça yanlış bir tercih olmaktadır.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.