Giyimin Kişisel İmajdaki Önemi

Çok daha şık ve iyi bir görünüm bayanların en çok önem verdikleri detayların başında gelmektedir. Bu noktada da bayanlar çeşitli konularda modayı ve moda ikonlarının önerilerini takip etmektedirler. Ayrıca seçilen giyim tarzları, insanların kişisel imajlarını ortaya çıkaran bir husustur.

Bu neden dolayısı ile de çok daha büyük bir özen ve önem gösterilmesi gerekmektedir. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar neticesinde söylenen sözler ile karşı tarafı ikna etme olasılığı sadece yüzde yedi oranındadır. Hareket ve ses tonu yüzde otuz sekiz oranında iken geriye kalan yüzde elli beş ise tamamen görüntü üzerine kuruludur.

Dolayısı ile insanlar sizi gördükleri zaman, yüzde elli beş oranında sizin hakkınızda kararını vermektedirler. Bu durumda sadece dış görüntünüz ile ilgilidir. Bu neden dolayısı ile de giyim oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

2013-yaz-modası

Bu noktada özellikle birbirinden kaliteli ürün ve markaları giymelerine karşın başarılı bir görüntü ortaya çıkarmayabilmektedir. Bu neden ile de aslında burada önemli olan kendinizi ve vücudunuzu en iyi şekilde anlatan ve onlara uyum sağlayan ve şık bir görüntü oluşturan kıyafetlerin tercih edilmesidir.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.