Hiç Geçmeyen Moda Deri Kıyafetler?

3

Deri kıyafetler başlığımızda da belirttiğimiz gibi modası hiç geçmeyen ve hatta her döneme ait kendi modasını oluşturan ve bir kategori haline gelen kıyafet türüdür. Aslında zaten Deri ve diğer kıyafet türleri gibi ayrımda söz konusu. Yarattığı şıklığa ve kendi moda çizgilerine sahip olmasına rağmen deri vücut hatlarını saran özelliğiyle tüm kusurlarımızın sergilenmesine neden olabilen kıyafet türleridir. Bu sebeple her bayan deri kıyafetler giymeye cesaret edemezler.

Zayıf hatlara sahip olan bayanlar elbette deri tayt ve pantolonları giyebilmek konusunda avantajlı bir durumdadır ve çok şık bir görünüm elde edebilirler.  Ancak balık etli veya şişman bayanlarda tayt yerine pantolon tercih ederek ve bu pantolonu doğru kombinleyerek çok şık ve farklı bir görünüm elde etme şansına sahiptir.

deri-modası

Deri pantolonlar asla bol şekilde olmamalı, vücuda ve kasıklara tam olarak oturmalıdır. Şişman veya balık etine sahip olan bayanlar veya kısa boylu olan bayanlar ise doğru kombinasyonları kullanarak hem deri kıyafetlerin oluşturduğu o farklı ve muhteşem havayı sergileyebilirler, hem de çok şık bir görünüm elde edebilirler.

Şık görünebilmek, modayı takip edebilmek, bir giyim tarzına sahip olabilmek öncelikle bayanların kendilerine güvenmesiyle başlar. Bu kuralı unutmadan ve kendi özelliklerinize göre oluşturacağını kombinlerle elde edeceğiniz tarz, beklide yeni bir stilin başlangıcını bile oluşturabilir.  Deri kıyafetlerin kullanımı ile elde edeceğiniz şıklık ve farkındalık, başka hiçbir elbise türünün oluşturabileceği bir fark ve şıklık değildir.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.