Plajlarda Şıklığın ve Rahatlığın Tamamlayıcısı Pareolar

Tempolu, yorucu bir kışın ardından hayal ettiğimiz tatil planlarını oluşturma zamanları geldi çattı. Biz kadınlar için önemli bir nokta daha var ki tatil bavulunu hazırlamak. Bu bavulun içine her şeyi sığdırmak isteriz, her şeye ihtiyacımızın olacağını düşünürüz. Özellikle Bu yazı plajlarda geçirmek isteyen hanımlar için bizim de çok özel bir önerimiz olacak. Şıklığınızı ve rahatlığınızı düşünen pareoları asla göz ardı etmeyin. Zira kurtarıcı yönüne hayran kalacak ve sizi cazibeli yapan tarafıyla bulunduğunuz her yerde bakışları üzerinize çekeceksiniz.

Pareo modellerini vücudunuza ve stilinize uygun seçmeniz onun güzelliğini ve rahatlığını hissetmenize daha çok yardımcı olacaktır. Mini pareo modelleri kısa boylu kadınları uzun gösterirken, yırtmaçlı uzun pareolar uzun kadınları daha seksi ve cazibeli yapabilir. Küçük beden göğüse sahip kadınlar v yaka pareo modellerinde seçim yapabilirken, büyük göğüslere sahip kadınlar pareolarını daha salaş ve dökümlü kullanabilirler. Böylelikle kusurlarınızı kapatarak bu durumun tatilinizde rahatsızlık vermeyeceğine emin olacaksınız. Bununla da kalmayarak plajdaki şıklık yarışında hiç uğraşmadan zirvede kalacaksınız.

277080-219000-victorias-secret-2013-swim-bikini-modelleri-9

2016 pareo modellerinde turkuaz, turuncu, sarı ve pudra renkleri kullanılmaktadır. Ayrıca çizgi desenleri ve batik modellerini de bu yaz fazlasıyla göreceğiz. Yalnız tercih ettiğiniz bikini veya mayolar ile pareoların kombini çok önemlidir. Eğer bikininiz veya mayonuz oldukça gösterişli ise pareonuzu sade tutmak size artı puan katacaktır. 2016 pareo modellerinde file, dantel, tığ işi gibi örgü modelleri de çok sık kullanılmaktadır. Dolayısıyla seçmiş olduğunuz pareonun kumaşı ve deseni de diğer unsurlarla adeta bir yapboz parçası kadar uyum içinde olmalıdır. Pareo ve modelleri ile yapmış olduğunuz her kombin size ve tatilinize ayrı bir hava katacak, başka bir aksesuarına gerek bile duymayacaksınız.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.