Şapkalar ve Bayanlar?

3

Şapkalar günümüzde bayanların birçoğu tarafından tercih edilmeyen, cesur ve gösterişli aksesuarlar olarak görülmektedir. Bazı durumlarda şık bir aksesuar olarak kullanılan şapkalar, alışkanlık haline gelmiş ve sıkılıkla kullanılan giyim parçaları değildir. Aslında tamda bu nedenle bile kullanılması fark yaratmak için ideal bir aksesuardır.

Doğru kullanımıyla çok şık bir bayana çok klas bir görünüm kavuşturabileceği gibi, fazla kullanılmadığı için aykırı duracak ve ciddi bir fark yaratmanıza da neden olacaktır.  Oluşturduğunuz kombinleri sadece bir şapka takarak nasıl çok daha şık hale getireceğini bulan bir bayan veya bu kombinleri şapkalar ile destekleyerek hazırlayanlar, hem modanın hem de şıklığın tam bir temsilcisi haline geleceklerdir.

Sadece bir şapka takarak ellili yılların ciddiyetine veya çok modern kesime sahip bir şapka ile geleceğin moda çizgilerinin yansıtıcısı olabilecek kıyafetler elde edebilirsiniz. Fötr ve kovboy şapkaları bayanlarda çok şık duran, birçok kombin oluşturabileceğiniz ve hemen her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz şapka türlerindendir.

şapka-ve-bayan

Özellikle çeşitli renklerdeki fötr şapkaların kullanım alanları sınırsızdır. Spor bir kıyafetin üzerine giyebileceğiniz bir fötr şapka, günlük yaşamınızda, iş yaşamınızda veya geziye giderken kullanılabilecek bir aksesuardır.

Fötr şapkaların yumuşak hatları, kombinleyeceğiniz kıyafetler içinde oldukça fazla alternatif bulabilmenize sebep olur.  Farklı bir giyim tarzı oluşturmak ve çevrenizde farklı ve şık olarak anılmak isteyen bayanların mutlaka şapka kullanma alışkanlığı edinmelerini öneriyoruz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.