Skinny Jeans’te Yaz Modası

Seksenli yıllarda hayatımızda büyük bir yer tutan dar paça jean modası son zamanlarda sokak stilinin vazgeçilmezleri arasına girdi. Öyle görünüyor ki yerini sağlamlaştırarak korumaya devam edecek. 2013 yaz modasında skinny jeanler  siyah ve beyazın yanı sıra özellikle neon renklerde  karşımıza çıkıyor. 

Desenli olanları da doğru kombinler ile kullanıldığında stilimizi farklı ve yaratıcı göstermek için eşsiz parçalar halini alıyor. Bacak proporsiyonları düzgün olanlar bu dar paça jean pantolonlar ile harikalar yaratıyor. Hollywood starları dahil olmak üzere bütün dünyada günlük giyimin bir parçası olarak kullanıldığını, bunun yanı sıra şık kombinlerle davetlerde de giyilebileceğini görmüş oluyoruz. Kadınların bu tür pantolonları babetlerle ve şık stiletto ayakkabılarla kombinlemesi sonucun mükemmel olacağını adeta garantiliyor.

skinny-jean-2013-yaz-modası-4

Erkeklerin ise kombinlerini makosen ayakkabı ve ayakkabı renginde ince kemerle tamamlaması 2013 modasını yakalamaları adına iyi bir tercih olacaktır. Skinny Jeanlerinizi nereden alırsanız alın üzerine kendi imzanızı atmanız ve sahip olduğunuz parçayı kişiselleştirip eşsizleştirmeniz mümkün. Bunun için ihtiyaç duyacağınız şeyler ise basit ve ekonomik. Makas, iğne-iplik ve çeşitli aksesuarlarla harika sonuçlar alabilirsiniz. Aldığınız jean üzerine ufak kesikler atabilir, beğendiğiniz aksesuarları bir kaç iğne darbesiyle dikebilirsiniz. Örneğin üzerinize giyeceğiniz büstiyer renginde bir kaç düğme cep başlarında çok şık durabilir. Bunun yanısıra beğendiğiniz armaları pantolonunuzun istediğiniz bir yerine dikebilirsiniz.

skinny-jean-2013-yaz-modası

2013 Skinny Jean Yaz Modası

Kullandığınız takılara uygun olarak dore veya lame rengi bir kaç ince zinciri kemer yerine takarak kullanmakta mümkün. Hayal gücünüzü kullanmak için oldukça geniş bir alana sahipsiniz. Bir uyarıda bulunmak gerekirse skinny jeanler tam beden ölçünüzde olmalı. Büyük veya küçük jeanler hayal ettiğiniz görüntüyü yakalamaktan sizi uzaklaştırabilir. Büyük markaların da içinde olduğu pek çok markadan geniş bir fiyat yelpazesi ile ulaşabileceğiniz çok farklı seçeneklerin olduğunu belirtmekte fayda var.

skinny-jean-2013-yaz-modası-2

skinny-jean-2013-yaz-modası-3

 

skinny-jean-2013-yaz-modası-5

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.