Takım Elbise İle Ayakkabı Uyumu

Günümüzde baylar kullanmakta oldukları takım elbise modelinin altına diledikleri bir tarzda veya modelde, kendi stillerine uygun ve daha iyi yansıtan, istedikleri modelde ayakkabı modelini takım elbise altında kullanabilmektedirler. Aslında günümüzde var olan moda çeşitliliği bu durumun oluşmasında en temel sebeptir. Yani günümüzde var olan moda çeşitliliği bu duruma müsaade etmektedir.

Genel olarak bu duruma bir yaklaşımda bulunulacak olunursa, takım elbiselerin model veya klasik kesimine göre modern ayakkabılar, modern kesimli takım elbiselerin altında daha uygun olacaktır. Klasik kesim modellerden biraz daha ırak modern bir çizgi oluşturmayı seven bayların modern kesim takım elbiselerinin altında modern çizgiyi en iyi şekilde yansıtan ayakkabı modellerini tercih etmeleri daha uygun olacaktır.

Bunun dışında yine modern çizgideki takım elbise modellerini tercih eden bayların keten modellerde olan ayakkabıları tercih etmeleri daha uygun ve daha uyumlu bir görüntünün oluşmasına olanak sağlayacaktır. Bunun tam tersi olarak klasik model takım elbise kesimlerini tercih eden bayların daha klasik modellerde ki ayakkabı modellerini seçmeleri gerekmektedir. Ayakkabılar ile takım elbiselerinin seçimleri esnasında renk hususu da büyük bir önem arz etmektedir.

Bu nedenle parlak kesim bir modele sahip bir takım elbise modelinin altına mutlak suretle bu modele uygun olacak parlak bir yapıya sahip takım elbise modeline uygun tarzda bir ayakkabı seçimi yapılması gerekmektedir. Bunun dışında bayların daha mat kesim takım elbise tercihlerinde daha az parlak, mat bir görünüme sahip ayakkabılar kullanılması daha uygun bir takım elbise ve ayakkabı seçimi olacaktır.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.