Trend Tayt Seçimi

2

Son yıllarda çok fazla kullanılan taytlarda kumaş renk model ve biçim farklılıkları heme dikkatleri çekmekte ve kadınların günlük yaşamda en çok kullandıkları giyim türü haline gelmekte olan taytlar değişik ve farklı üst giysiler ile tamamlanabilmektedir. Bir kaç küçük kombine önerisi ile tayt seçimlerinizi nasıl yapabileceğiniz konusunda öneriler sunabiliriz. Özellikle tayt seçimi yaparken bedeninize tam oturan ve potluk yapmayan taytları seçmeniz gerekir. Çeşitli gömleklerle veya tuniklerle birlikte tayt kullandığınızda oldukça modern bir görünüm içinde olabilirsiniz.

deri-tayt-modelleri-2013-8

2014 yılı tayt trendleri arasında yanları deri veya komple deri taytlar kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan tayt türleridir. Deri ceketlerle gömleklerle uzun salaş kazaklarla birlikte ve çizme veya topuklu ayakkabılar ile kombine edeceğiniz taytları tercih edebilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Birçok farklı renkte ve modelde tayt bulabilirsiniz. Trend tayt seçimleri özellikle deri taytlar, sadece yanları deri diğer kısmı likra kumaşlardan elde edilmiş taytlar, yün taytlar, kalın kışlık taytlar, çorap taytlar, penye taytlar, düşük bel taytlar sıklıkla kullanılan tayt türleridir. Ayrıca sıkı görünmenizi sağlayan bel kısmı korseli taytlarda bulunmaktadır. Tayt seçiminizde çeşitli aksesuarlarla birlikte tamamlayarak günün modasını yakalaybilirsiniz. Sıklıkla kullanılan renkler askeri yeşil, siyah, bej tonları, bordo, siyah deri, desenli taytlar sıklıkla kullanılan tayt renkleri ve modelleri arasında yerini almaktadır.

Deri Tayt Modelleri 2013 Deri Tayt Modelleri 2013 deri-tayt-modelleri-2013-9 deri-tayt-modelleri-2013-7 deri-tayt-modelleri-2013-2 deri-tayt-modelleri-2013-3 deri-tayt-modelleri-2013-4 deri tayt modelleri Yýrtýk Tayt Modelleri Tayt Modelleri deri-tayt-modelleri-2013

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.