Uzun Etek Ayakkabı Kombinasyonu

Uzun salaş etekler son günlerde moda trendlerinin basamaklarını hızla tırmanmaya başladı. Son yıllarda uzun eteklere olan ilgi maksi elbiselerin göz önünde olmasından dolayı gerilerde kalmıştı ancak uzun etekler 2013 etek modasında yerini aldı. 2013 uzun etek modası daha çok salaş eteklerle kendini gösteriyor.  Peki uzun eteklerle hangi ayakkabıları giyebiliriz?

Kısa topuklu ayakkabılar ve yazlık botlar uzun salaş eteklerle çok şık duracaktır. Beyaz bir bluz, uzun salaş bir etek ve kısa topuklu ayakkabılar mükemmel bir iş yeri kıyafeti olabilir. Hem stilinizi ön plana çıkarır hem de doğal bir şekilde şık görünürsünüz. İş yerinde uzun etekle kombin edebileceğiniz bir diğer ayakkabı modeli ise sivri burunlu kısa topuklu ayakkabılardır.

uzun-etek-ayakkabı-kombinasyonu

İş sonrası vakitlerde veya hafta sonu uzun salaş etek giyecekseniz o halde bu sıcak yaz günlerinde deri sandaletleri seçebilirsiniz. Renkli keten, pamuk kumaşlı ya da ipek kumaşlı salaş eteklerle deri sandaletler son derece uyumlu olacaklardır.

uzun-etek-ayakkabı-kombinasyonu-2

Üstünüze uygun renkte bir body veya gömlekle salaş eteğinizi kombin edebilirsiniz. Her iki kıyafet de salaş eteklerle uyumludur. Bu tamamen sizin tarzınıza bağlı.Eğer salaş bir tarzı benimsemek istiyorsanız bol gömlekleri öneririz. Yelek modası ise bu kıyafeti tamamlamak için biçilmiş kaftan olacaktır. Gömleğinizi eteğiniz ile zıt bir renkte seçin. Etek renginize uygun olan bir yeleği gömleğin üzerine giyin. Böylece tarzınızla kolaylıkla fark yaratabilirsiniz.

uzun-etek-ayakkabı-kombinasyonu-3

uzun-etek-ayakkabı-kombinasyonu-4

uzun-etek-ayakkabı-kombinasyonu-5

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.