Videolu Dikiş Örnekleri Örgü Modelleri Bulunan Site

1

İnternette kadınlara yönelik sitelerin son zamanlarda baya artış gösterdiğini gözlemliyoruz. Bu sitelerin büyük bir kısmı çöp site olsada içlerinde düzgün güzel bilgiler vereb sitelerde bulunmakta. Bu yazımızda sizlere dikiş, nakış, örgü modellerinin videolu olarak anlatıldığı güzel bir siteden bahsedeceğiz.

Bu sitede belirttiğimiz gibi videolu örgü, nakış, havlu kenarları, örgü modelleri, dantel örnekleri benzeri bir çok video bulunmakta. Özellikle dikkatimizi çeken bazı videoların özenle hazırlanıp youtube bizzat kendileri tarafından gönderilmiş olmasıdır. Dikiş örgü konularında videolu kaynağın bu kadar az olduğu bir ortamda bu site zor zamanlarınızda imdadınıza yetişebilir. Henüz yeni açılmış olmasına rağmen bir çok video bulunmakta. Ayrıca sitede gözü yormayan güzel bir tema kullanılmış. Reklam gibi ziyaretçiyi sıkacak bir uygulama da yok. Gerçekten güzel düşünülmüş, dizayn edilmiş beğendiğim siteler arasında yerini alanlardan bir tanesi oldu.

Konuda belirttiğimiz gibi videolu örgü, nakış, dikiş modelleri örnekleri ve daha fazlası için dikis.org u ziyaret edebilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

4 yorum

  1. kadir dedi ki:

    Bahsedilen siteyi biliyorum gerçekten güzel bir örgü, dikiş nakış sitesi tavsiye ederim ziyaret edin 🙂

  2. forpoloulky dedi ki:

    Lofty bye, sentimental soul mate 🙂

  3. Obedient bye, sentimental chum 🙂 enguncelhaberlerivesondakikahaberlerinihaberadantakipedin

  4. canlı casino dedi ki:

    Ben okurken içinde blogunuza gözlemlemek ve ben net kitap formun en kolay şekilde konuyu açıklamak de sadece günlüğünüze okumak istiyorum, çünkü kişisel olarak sizin için benden teşekkür ederiz. World wide web sitenizin üzerinden yapmak daha iyi yayıncılık ile birlikte net üzerinde bu gibi devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.