Yeni Sezon Tesettür Modasında Bizi Neler Bekliyor?

1

Kış mevsiminin iyiden iyiye yüzünü gösterdiği bu sonbahar aylarında herkes ne giyeceğini şaşırmış durumda. Kalın giysek terliyor, uzun giysek üşüyoruz. Peki, ince tunik ve badilerle kombin edeceğiniz ince hırkalarla yeni sezona inanılmaz bir giriş yapmaya var mısınız?

Bu sene en göze çarpan püsküllü tunik ve hırkalar oldu. Kimilerine çok yakıştığını düşünsem de kimilerine yakışmadığını itiraf etmeliyim. Önerim vücut tipinize göre püskül şeklinin nasıl olması gerektiğini belirlemelisiniz. Önden arkaya doğru giden püsküller veya çapraz giden püsküller tercih edebilirsiniz.

Aynı şekilde hırka modellerinin birçoğunda da görünen püsküller yeni sezonda da bizi yalnız bırakmayacağa benziyor.

Tunik Modası Geçer mi?

Tesettür modasını takip eden bayanların tercih sebeplerine bakacak olursak tunik modasının geçeceğini asla düşünmüyorum. Rahatlığı seven her tesettürlü bayanlar için yeni ve farklı modellerle harika tunikler yeni sezonda da tasarlanmaya devam edecek gibi duruyor.

2015-tesettür-modası-3

Önden fermuarlı, düğmeli ya da beli kemerli birçok farklı dizayna sahip tunikten eminim ki siz de hoşlandınız ve hatta giydiniz bile. Kullanacağınız şallar veya yeni sezon eşarplar ile her zamanki şıklığınızı yeni sezonda hissettirebilirsiniz.

Yeni sezonda göze çarpacak birkaç tane tunik modeli ile ben kendi zevkimi size önermek istiyorum.

Asimetrik desenler bulunan yarım düğmeli bu model tam da yeni kış sezonuna yakışan bir tunik olacağa benziyor.

Yaka, bilek ve etek kenarları rengi ile inanılmaz bir bütünlük oluşturulmuş kesime sahip tunik farklılık arayan bayanların ilgisini çekecek diye düşünmeden edemedim.

Sefamerve.com’un tunik modelleri sayfasında daha farklı renk ve modellerdeki yeni sezon tunik ve daha bir çok kıyafeti inceleyerek kendi kombinlerinizi oluşturabilirsiniz. Yeni sezonda da göz önünde ve şık olmak istiyorsanız tavsiye ve önerilerimi dikkatle takip etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.