En İyi Müzik Dinleme Uygulamaları

Eğer internet üzerinden müzik dinlemeyi seviyorsanız ve farklı tasarımlar arıyorsanız bu yazı tam size göre. Bu yazıda sizlere en iyi 5 müzik dinleme uygulamasını tanıtacağız.

İlk sırada Grooveshark var:

grooveshark-logo

Grooveshark arayüzüyle dikkatleri çekiyor. Fizy.com’a benzeyen arayüzü oldukça basit. 30 milyonun üzerinde bir kullanıcı kitlesine sahip. Grooveshark size favori müzik listenizi oluşturmanıza ve bu favori müzik listenizi twitter, facebook, google+ gibi sosyal mecralarda paylaşmanıza imkan veriyor. Grooveshark müzik kütüphanesinde 7 milyondan fazla müzik parçası bulunmaktadır.

İkinci Sırada: Pandora

pandora

Pandora masaüstü ve mobil olmak üzere iki platformda da hizmet vermekte olan bir müzik dinleme uygulaması. Arayüzü oldukça basit olan Pandora kullanıcılarına kolaylıkla şarkı listesi oluşturma imkanını veriyor. Pandora’da 700.000 den fazla müzik parçası bulunmaktadır.

Rdio:

rdio

Rdio masaüstü bir müzik dinleme uygulaması. Rdio, kullanıcılarına çalma listesi oluşturmalarına ve bu çalma listesini facebook, twitter, google+ gibi sosyal ağlarda paylaşmalarına imkan tanıyor.

MOG FreePlay:

mog-freeplay

MOG adından da anlaşılacağı gibi ücret ödemeden kullanabileceğiniz bir müzik dinleme uygulaması. Ancak ücretsiz olmasından dolayı müzik dinlenilen sayfada reklamlar bulunuyor. MOG FreePlay sayesinde facebook arkadaşlarınızla istediğiniz parçayı paylaşabiliyorsunuz.

MOG müzik arşivinde 13 milyondan fazla parça bulunuyor. Reklamsız bir şekilde müzik dinlemek isterseniz MOG FreePlay’e aylık olarak ücret ödemeniz gerekiyor.

Ve Tabii ki: Youtube

youtube-komedi-official

Tüm dünyada video denince akla hemen Youtube gelir. Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılan, her an, her dakika binlerce videonun yüklendiği youtube müzik dinlemek için çok uygundur. Yerli ya da yabancı bir çok müziği ücretsiz bir şekilde bulabileceğiniz youtube gerek mobil platformlarda gerekse de masaüstü platformda sorunsuz da hizmet vermektedir.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.