İrem Derici Kimdir – Biyografi

3

İrem Derici son günlerin en çok konuşulan bayan sanatçılardan. Müzik dünyasına atılan İrem, son derece güçlü sesi ile hayran kitlesini oluşturmaya başladı. Şimdiden daha müthiş bir başarı yakalayan İrem, müzik dünyasında önemli bir yere gelecek gibi görünüyor. Bizlerde bu başarısını kutluyoruz. Sizlere ise hemen İrem Derici Kimdir ve İrem Derici hakkında ve İrem Derici Resimleri konusunda bilgilere yer vermek istedik. Güncel blogumuzda bu tür haberlerin yer alması gerekiyor tabi ki. Haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Blogumuzda İrem Derici’nin şarkısını da paylaşmıştık. Burada yer alan şarkısında başarılı bir iş çıkarmış. Hemen dinleyebilirsiniz. Biz ise haberimize geçelim. İrem Derici son zamanların en çok konuşulan ismi. Çıkardığı Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı şarkısı ile şuanda en çok konuşulan isim olan İrem Derici aslında çok güzel bir hayat geçirmemiş.

İrem Derici `Bensiz Yapamazsın` Albümü ile kendini müzik dünyasında tanıtmış oldu. Kısa sürede yıldızı parlayan İrem Derici şimdilerde ise Düşler Ülkesinin Gel Git Akıllısı şarkısı ile dilimizde pelesenk olmuş durumda.

Hayran kitlesini çıkardığı ilk şarkıda oluşturan İrem Dericiyi katıldığı O Ses Türkiye yarışmasından tanıyoruz aslında. Show TV’de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında Hülya Avşar’ın kadrosunda bulunan İrem, finali kazanamadı ama yinede güzelliği ve sesi ile müthiş başarılara imza attı. Atmayada devam edecek sanırım.

İrem Derici kaç yaşında İrem Derici’nin hayatı ve İrem Derici neler yapmış hepsini inceleyelim.

İrem Derici Biyografi ;

İrem Derici 21 Mart 1987 yılında İstanbul’da doğmuş bir kız çocuğudur. MSÜ Devlet Konservatuarı piyano bölümü ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunu olan genç kız, Müziğe daha küçük yaşlarda ilgisi olan ve 4 yaşında org çalmaya başlamış. Ünlü reklamcı Hulusi Dericinin kızı olan İrem babasının şarkıcı olmasını istememesi yüzünden O Ses Türkiye yarışmasına kimseye haber vermeden katılarak kendini bizlere göstermiş ve büyük başarı yakalamıştır. Yarışmada elenen İrem Derici bu sefer büyük oynayarak bir Single çıkartarak zorlu bir döneme girer.

Melih Kibar’ın yeni bir şarkısı olan Bensiz Yapamazsın şarkısı ile çıkış yapan genç sanatçı yeni klibini Düşler Ülkesinin Gel Git Akıllısı adlı şarkısına çekti.

Söz ve müziği Sezen Aksu’ya ve düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait olan bu şarkıda İrem Derici adını dahada duyurarak artık pop dünyasında yer edinmesini sağladı.

İrem Derici Resimleri ;

irem-derici-4

irem-derici-3

irem-derici-3

irem-derici-2

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.