Nvidia’dan Yeni Bir Tablet Geliyor

11

Nvidia yeni tableti ile görücüye çıktı. Nvidia’nın P1761W modeli bir süre önce raporları ile birlikte internete sızmıştı. Nvidia firması uzun bir zamandan beri tablet pazarında yer edinmek istiyordu. Ancak henüz somut bir adım atmamışlardı. Bugün ise bu tabuları yendiler. Yoğun çalışmalar içerisinde olan Nvidia, çalışmalarını son sürat devam ediyor. Bugün Nvidia’nın yeni tabletinin görüntüleri sızdırıldı. Böylece anlıyoruz ki Nvidia’da çalışmalarını boşa sürdürmemiş.

Nvidia, yeni ürettiği tablet modeli ile ilgili çok bilgi yok malesef. Özellikleri henüz açıklanmasa da şöylede düşünebiliriz. Bildiğiniz gibi Nvidia grafik işlemci firması. Bu bakımdan son derece kaliteli bir ürün olacağı da ortaya çıkıyor. Tabletin dış tasarım taslağı ele alındığında ince bir tablet olacağı da görülebiliyor.

nvidia-tablet

Cihazda tek belirgin özellik Bluetooth 4.0 ve Wifi 802.11 bağlantısının olduğu kesin olarak biliniyor. Bunun yanı sıra da Nvidia’nın tabletinin adı Tegra K1 olma ihtimali de yüksek.

Nvidia konu ile ilgili resmi bir açıklama henüz yapmadı. 32 bit ve 64 bit denver konusunda da bazı haberler ortaya çıkmakta. Bakalım nasıl bir başarı sürdürecek Nvidia.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.