ooVoo Görüntülü ve Sesli Konuşma Uygulaması Windows Phone’larda

8

Dünya geneline bakıldığında işletim sistemli olarak en çok kullanılan Android, iOs ve Windows Phone bulunuyor. Bu 3’ü genel anlamda piyasanın ilk üçünü kaplamış durumda. Android ve iOs biraz daha ağırlıklı tabi ki. Windows Phone ise malesef o kadar piyasada yer alamıyor ve tutunamıyor. Bilindiği gibi Android ve iOs’da birbirinden çok farklı kategorilerde görüntülü ve sesli konuşma uygulamaları bulunuyor. Ancak bu durum Windows Phone işletim sistemini kullanan cihazlar için geçerli değil. Malesef o kadar yaygın olmadığı için bazı uygulamalar kısıtlanabiliyor. Ancak görüntülü ve sesli konuşma uygulaması olan ooVoo gün içerisinde artık Windows Phone işletim sistemini kullanan cihazlar için geldi. 

ooVoo ile beraber bundan sonra 12 kişiye kadar grup konuşmaları yapabilecek ve sesli veya görüntülü arama yöntemlerini tercih etme şansına erişebileceksiniz. Windows Phone kullanıcıları malesef böyle bir uygulamayı kullanamıyordu ancak bugün gelen haber çok sevindirici oldu. Uygulama ücretsiz olarak satışa sunulmuş durumda ve Windows Phone kullanıcıları tarafından mağazada ooVoo yazarak indirme imkanına sahipsiniz.

oovoo

ooVoo’nun özelliklerine gelince ;

12 kişiye varan ÜCRETSİZ Grup Görüntülü Araması yapabileceksiniz.

  • ÜCRETSİZ Mesajlaşma- bir çağrı esnasında bile metin, resim ve görüntülü mesaj gönderme özelliğine sahip.
  • Windows Phone, Android Akıllı Telefon, Android Tablet, iPhone, iPad, iPod Touch, PC ve Mac ile arkadaşlarına bağlanabilirsin.
  • ÜCRETSİZ sesli arama- nerede oldukları önemli olmaksızın arkadaşlarınla temas halinde kalabilir ve istediğiniz kadar konuşabilirsiniz.

Hemen sizde ooVoo’yu yükleyebilir dilediğiniz kadar sınırsız konuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.393 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.