ARADIĞINIZ FİAT 500 SATILIK İLANI MI?

1

Seçiminizi yapıp doğru karar vermişsiniz. Aradığınız şey Fiat 500 satılık ilanı ise incelemenize yardımcı olabiliriz. Yakıt beslemesinin elektronik çok nokta enjeksiyon MPI, sıra fazlı ateşlemeye entegre sistemden oluştuğunu söyleyelim. Direksiyon sistemi elektrikli dualdrive ve dönüş çapı 1.4 16v LOUNGE ile 1.2 POP/LOUNGE farklılık göstermektedir. Birinde 10.6m diğerinde ise 9.2 m olan direksiyon dönüş çapı sayesinde keyifli ve rahat bir sürüşü elinizin altına getiriyor. Fiat 500 satılık ilanlarında da belirtildiği gibi 1.4 LOUNGE’da 6 ileri+geri, 1.2 POP/LOUNGE’da ise 5 ileri+geri vites sayısı bulunuyor. Önden çekişli bu harika ergonomik otomobiller size her türlü rahat sürüşü sunuyor. Süspansiyon sisteminin ön tarafında; Mc Pherson tipi bağımsız tekerlekler, teleskopik amortisörler, sabitleyici denge kolu bulunmaktadır. Arka tarafında ise tork çubuğu ile bağlantılı tekerler bulunmakta. Aracın boş ağırlığı modeline göre 930kg ile 865kg arasında değişmektedir. Yakıt deposu 35lt olan araç düşük yakıt tüketimiyle ekonomik bir sürüş de sağlıyor. 1.4 LOUNGE da azami hız 182km ye kadar çıkarken, 1.2 POP/LOUNGE modellerinde 160km’ye çıkabiliyor. Fiat 500 satılık ilanlarında rastlayabileceğiniz bir diğer güzel özellik ise CO2 emisyonu.

En Güzel Fiat 500 Satılık Otomobilleri

               Tasarım ve stil harikası Fiat 500 satılıkları incelediğinizde sizi kendinden memnun bırakan birçok özelliği var. Bir kaçı 1.4 LOUNGE ve 1.2 POP modelinde farklılık gösterse de seçtiğiniz her iki model için de çok güzel özellikler koymuşlar. Gövde rengi tamponlar, krom dış kapı kolları, deri direksiyon simidi, deri vites topuzu, krom kit ve elektrik ayarlı buğu çözücülü gövde rengi dikiş aynaları ve dış sıcaklık sensörü göze çarpan özellikleri arasında yer almakta. Tasarım ve stilin yanı sıra Fiat 500 satılık modellerinde birçok yerinde kişiselleştirme yapabileceğiniz özellik sunulmaktadır. İstediğiniz renklerde 500 logolu stickerlar, farklı boyutlardaki jant kapakları ve yine farklı ebatlardaki alaşım jantlar, barkod veya sportif yan stickerlar ile süsleyebileceğiniz aracınızı kendi kişiliğinizi yansıtacak şekilde dizayn edebilirsiniz.

            Sizde Fiat 500 satılık ilanlarından her birini bu farklılıklar nedeniyle incelemek isteyeceksiniz. Çünkü her arabanın görünüşü ve ruhu farklılık gösteriyor. Bilgi edinmek isterseniz internet sitemize bir göz atabilirsiniz. http://www.fiat500.com.tr/

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.