ÇEVRE DOSTU 500c FIAT

Asırlardır insanoğlunun en büyük gereksinimlerinden biri olan araba üretildikten sonra insanlık rahata kavuşmuştur. Hepimizin zamanında yetişmesi gereken bir yer olduğu için araba artık özel ihtiyaç olmaktan çok genel bir ihtiyaç haline gelmiştir. Günümüzde birçok kişinin özel aracı bulunmaktadır. Hatta öyle ki çoğu evde sayısı 2,3 ü bulmakta olan özel araç sayıları, şirketlerin vermiş olduklarıyla beraber çoğalmaktadır. Bir yerden bir yere en kolay ulaşma şekli olan özel araçlarımız elimiz ayağımız haline gelmiş durumda. Yakıt fiyatlarının bu kadar arttığı son zamanlarda ise fiat çevre dostu 500c fiat ‘ ı geliştirmiş ve piyasaya sunmuştur. 500c fiat ile yakıta verdiğiniz para artık hiç de o kadar fazla olmayacak. Paranızın büyük birçoğunun cebinizde kalacağını iddia ediyoruz.

Fiat’ın Harika Başarısı 500c

              Dünyanın en çevre dostu aracı olarak üretilen 500c fiat, twinair teknolojili 0,9cc ‘lik küçük turbo motorlu 500c fiat kasım ayında Türkiye de tanıtılıp Türk müşterileriyle buluşacak. 37,300 TL ‘den başlayan fiyatlarla bizlerle buluşuyor. Kredi alarak da sahip olabileceğiniz bu harika araç harika renk ve desenlere de sahip. İtalyan marka küçük sınıf araçlarda ikon haline gelen modeli 500c fiat’ın cabrio modeli tasarımıyla ön plana çıkıyor. Yazın olan kampanyalara yenilerinin ekleneceğini düşünüyoruz. 500c fiatlar, 1.2lt 69HP, 1.4lt 16V 100HP ve 1.3lt multijet 16V 95HP motor seçenekleriyle Türkiye pazarında yerini alıyor. Ayrıca 500c fiat’ın 1.2lt 69Hp ve 1.4lt 100HP’lik benzinli motorlarında Dualogic otomatik şanzıman isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor. ESP+ASR7MSR, HBA ve Hillholder ise 1.4lt 100 HP’lik versiyonlarında ve tüm Dualogic vitesli versiyonlarında standart olarak sunuluyor. Kampanya temmuz da bitmesine rağmen yetişemediyseniz üzülmeyin. Fiat eminiz ki size özel ödeme seçenekleri olan harika kampanyalarla karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. 5ileri vitesi bulunan 6.4lt şehir içi tüketim, 4.3lt şehir dışı tüketim, ortalama 5.1lt tüketim yapan 500c fiat 160km hıza ulaşabiliyor.

                 Farklılığınızı çevre dostu bu araçla ortaya koyabilirsiniz. Siz de bir fiat sahibi olmak istiyorsanız 500c fiat ‘a bir göz atmanızı öneririz. İnternet sitemiz http://www.fiat500.com.tr/

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.