FİAT 500’ün FİYATINI MI MERAK EDİYORSUNUZ?

                 Fiat 500 fiyatını merak edenler için söylüyoruz siz de çok memnun kalacaksınız.37.300 Türk lirasından başlayan fiyatlarla karşımızda dünyanın en çevre dostu arabası duruyor. Özellikleriyle kullanıcılarını memnun eden ve ihtiyaçlara cevap veren bir araba olması da harika. 1.2 POP 69HP, 1.2 LOUNGE 69HP ve 1.4 LOUNGE 100HP modelleri bulunmaktadır. Düşük yakıt kullanmasıyla cebinize de dost. Fiat 500 fiyatı ortaya konulan bu arabanın yanında çok iyi bir miktar. Ergonomik yapısı ile park etme sorunu bile yaşatmayan bu yeni nesil arabanın diğer özelliklerinden haberiniz yok mu? Kişiselleştirmeniz için birçok seçenek sunan Fiat, opsiyonlu fiyatlarıyla sizin de cebinizi düşünüyor. Otomobilinizin sizi yansıtmanızı istiyorsanız siz de sunulan bu seçenekleri değerlendirerek başka hiçbir otomobile benzemeyen kendi Fiat 500’ünüzü yaratın. Harika renk kartelâsı olan Fiat, jant modellerinde de sınır tanımamış. HI-FI müzik sistemi ile ruhunuzu hareketlendirmek için sizi bekliyor. Frau deri döşemesi, dualogic vites sistemiyle ayrı bir hava katıyor. Ferah görünümü ve kullanışlılığıyla genç yaşlı her yaştan insanın sahip olmak isteyeceği karakterli bir araba. Citylife pack sayesinde; sürücü koltuğu yükseklik ayarı, yolcu koltuğu altında saklama gözü, ön koltuk arka cep ve park sensörüne sahip olabilirsiniz. Fiat 500’ün fiyatına uzatılmış garantili fiyat paketini ekleyerek rahat bir kafayla artık aracınızı sürebilirsiniz.

Fiat 500’ün Fiyatı Performansına Layık Mı?

                   Teknik özelliklerine baktığınızda Fiat 500’ün fiyatının performansına ne kadar layık olduğunu siz de göreceksiniz. 4 silindir sayısı olan 1.4 ve 1.2 motor modellerinde ufak da olsa farklılıklar bulunmaktadır. (İlk değerler 1.4 motor ikinci değerler 1.2 motor için verilmiştir.) Silindir hacmi 1368cc-1242cc, maksimum güç(hp/dd) 100/6000 – 69/5500, maksimum tork(Nm/dd) 131/4250 – 102/3000 ve elektronik çok nokta enjeksiyon MPI sıra fazlı ateşlemeye entegre sistemli yakıt besleme sistemi bulundurmaktadır. 6 ileri+ geri ve 5 ileri+ geri vites sayısı ile iki seçenek bulundurmaktadır.

                Dünyanın bile kabul ettiği en çevre dostu Fiat 500 fiyatı için daha fazla bilgilenmek istiyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilir ve sürüş deneyimini yaşamak için test sürüşü edinebilirsiniz. http://www.fiat500.com.tr/

Yorumları Görüntüle

1 yorum

  1. Evden Eve Nakliyat dedi ki:

    paylaşımlarınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.