3d Oyunlar Delta Force

3D delta force oyunu nasıl oynanır

*3d oyunlar

Kapsamından bulunan bu mükemmel savaş oyunu oynamak sizlere büyük keyif verecektir. Sizin bu oyunda yapmanız gereken üzerinize gelen düşmanlarınızı vurmanızdır.

Bu 3d oyunlar arasında bulunan savaş oyununu oynamak için öncelikle oyunu yükleyip play butonuna basmalısınız. Bu oyuna bir binanın en alt katından başlayacaksınız. Sizler düşmanlarınızı vurdukça bir üst kata doğru yükseleceksiniz. Bu oyunda birçok teknolojik silahta mevcuttur. Elektro silah, gaus topu gibi birçok teknolojik silahın bulunduğu 3d oyunlar kapsamının savaş bölümü oyunlarından en ilgi çekenidir.

Bu oyunu oynamak için w(ileri) a(sola) s(geri) d(sağa) yön tuşları ile hareketini sağlayabilirsiniz. Mouse ile de belirlenen hedeflere ateş edilir. Space(boşluk) tuşu ile oyun duraklatılabilir. P tuşu ile de menüye girme imkanımız sağlanmıştır.

Bu oyunda önemli olan bir diğer nokta ise eğer merminiz ve gücünüz yerinde değilse alanda bulunan gizli nesneleri toplamak zorundasınız.

İşte bu 3d Oyunlar insanlara büyük zevk vermektedir. Sizler de bu oyunu oynamak istiyorsanız http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/3d-delta-force.html bu adrese bekleriz….

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.