Angry Birds Go Çıkıyor

Ünlü mobil oyun devi Rovivo yeni oyununu duyurmaya hazırlanıyor. Angry Birds’e ait yeni oyunu hakkında ilk animasyon ortaya gün içerisinde çıktı. Angry Birds Go olarak karşımıza çıkan oyunun bir yarış oyunu olacağı animasyondan anlaşılmakta. Angry Birds Go’ya ait detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Rovivo şirketi, Angry Birds adı ile sunmuş olduğu ilk mobil oyununu iOS için yayınlamıştı. Yayınladığı bu oyun ile büyük bir ivme yakalayan Rovivo dünyanın en çok tanınan mobil oyun şirketlerinden oldu. Daha sonralarında ise Android başta olmak üzere bir çok platformlarda da tanıtılan Angry Birds oyunları ile dünya genelinde kızgın kuşlar çok sevilerek bir çok seri üretildi. Ancak firma Angry Birds’de yakaladığı başarıları Amazing Alex ve Bad Piggies gibi farklı oyunlarda yakalayamadı. Şimdi ise yeni bir seri ile karşımıza çıkıyor Rovivo.

Rovio yapımcılığında ki Angry Birds oyunu şimdiye kadar farklı sürümler ile tekrar tekrar kullanıcıların karşısına çıkarak herkesi çok sevdirdi. Birçok farklı uygulamaya ilham olan gelmiş geçmiş en popüler oyunlardan biri olmayı başaran Angry Birds oyunu şimdi de yeni sürümü Angry Birds Go ile tekrar gündeme oturdu.

angry-birds-go

Go.AngryBirds.com adresinde yayınlanmış olan bir animasyon ile söylentiler oldukça artmıştı. Rovio’nun bir sonraki Angry Birds oyunu olması bekleniyor. Daha önce Bad Piggies isimli oyunla farklı bir konsept deneyen firmanın son oyunu Star Wars temalı idi. Bağlantıyı ziyaret ederek kısa animasyonu siz de izleyip görebilirsiniz. Yeni oyunun yarış oyunu olduğu animasyonda anlaşılabilmekte. Angry Birds Go’nun çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi halen mevcut değil malesef. Daha önceki sürümlerde olduğu gibi Angry Birds Go’nun da iOS, Android ve ilerleyen dönemlerde Windows Phone 8 için duyurulacağı söylenmekte.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.