Angry Birds Star Wars 2 ile Gelen Yeni Özellikler

Tüm dünya genelinde oyun tarihinin en çok bilinen ve en çok oyunlarının başında gelmekte olan Angry Birds oyunu son birkaç yıldır yeniden dünya oyun dünyasının gündeminin başında yer almaktadır. Angry Birds oyunun günümüz dünyasında bu denli yaygın ve yoğun olarak oynanmasının başlıca sebeplerinden biri elbette ki tüm dünya genelinde büyük bir hız ile gelişmesi ile ortaya çıkan yeni nesil teknoloji yer almaktadır.

Günümüz dünyasında özellikle tablet bilgisayar ve yeni nesil akıllı cep telefonu alanlarında yaşanmakta olan teknolojik gelişmeler ve neticesinde ortaya çıkan yüksek ilgi nedeni ile artık insanlar bu taşınabilir yeni nesil cihazları sık olarak kullanmaktadır. Bu noktada geçtiğimiz senenin en başarılı ve en çok ilgi görmekte olan mobil oyunlarının başında gelen Angry Birds Star Wars oyunun sahibi olan Rovio dünyanın en çok oynan ve en çok bilinen bu popüler mobil oyunu olan Angry Birds için eksiksiz olarak durmadan yeni versiyonlar için büyük bir hız ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu noktada geçtiğimiz yılın en iyi mobil oyunu seçilmiş olan Angry Birds Star Wars oyunun ikinci versiyonu olan Angry Birds Star Wars 2 19 eylülde tüm dünya genelinde mobil teknoloji kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Hatta bu yeni versiyon ile ilgili olarak Rovio tarafından yeni bir video tüm dünya genelinde mobil kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Bu yeni versiyon üzerinde otuzu aşkın karakter yer alacaktır. Bu sayede oyun içerisinde istenirse iyi olan kızgın kuşlar istenirse de karanlık domuzlar kontrol edilebilmesi olanağı bulunacaktır. Hasbro tarafından geliştirilmiş olan yeni koleksiyon serisi TELEPODS desteği ile yayınlanacak olan bu yeni versiyon figürleri tablet veya telefon kamerasıyla taramaya ve onları oyuna aktarmaya izin verecek.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.