Ateş ve Su Oyunları ve daha niceleri

Oyun konsolları içen çıkan oyunlar için nasıl bir kitle varsa internetteki flash oyunlar içinde bir kitle var. Bu kitle bazı oyunlar için fan grupları bile oluşturmakta olup oyunun serisinin olmasını istiyor. Bunun en büyük örneklerinden biri ateş ve su oyunudur. Bu oyunun birçok versiyonu mevcut. Çünkü çok büyük bir kitlesi var. Oyun oldukça zevkli olmakla beraber oynayan birçok kişiyi bağımlı yapıyor.

Ayrıca daha küçük yaş grupları arasında da popüleritesi olan barbie oyunları içinde birçok çeşit var. Barbie giydir, barbie makyaj ve barie yemek yapıyor gibi oyunlar piyasaya çıkmakta. Bu oyunlar küçük kızların oluşturduğu bir kitle tarafından severek oynanıyor. Ayrıca barbie gibi çeşitli bebek oyunları da oldukça büyük bir popülariteye sahip. Kısacası internet oyunları yani flash oyunlar küçük boyutlara sahip olsalar da milyonlarca hatta milyarlarca oyuncudan oluşan bir kitleye sahip. Küçük, büyük fark etmeksizin birçok kişi tarafından zevkle oynan flash oyun var. Oyunların küçük oluşları fazla kasmamaları ve uzun sürmemeleri de sevilme nedenlerinin büyük bir kısmını oluştursa da, asıl neden oldukça kaliteli kurgulara sahip olmalarıdır. Belki görsel açıdan büyük boyutlu PC oyunları kadar iyi değiller ama bu açıklarını sahip oldukları oyun senaryoları ile kapatıyorlar.

Eğer siz hala flash oyunlar ile tanışmadı iseniz oyna.com girerek birçok popüler oyuna ulaşabilirsiniz. Böylece anlatmak istediğimizi çok daha iyi anlarsınız.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.