Ben 10 Oyunları

1

Benten karakterini çocuklar özellikle çok seviyor. Çizgi film karakterinden doğan ve popüler olan oyunlar son yıllarda en çok oynanılan oyunlar arasında birinci sırada yer alıyor. Eskiden bu tür oyunlar hiç yoktu. İlk çıktığı günlerde ise o kadar ilgi görmüyordu ama flash oyun sektöründe ki gelişim bu oyunları daha önemli kıldı. Şimdi sizlere Ben 10 oyunları ile ilgili biraz bilgilendirme yapacağız.

Benten oyunları sizler için hazırlamış olduğu bu güzel oyunda Ben 10 paraşüt oyununu oynayacaksınız. Havada uçarak puanlar kazanacaksınız. Sevilen çizgi film karakteri ile değişik maceralar yaşayacaksınız. Ben 10 düşmanlarını alt etmek için bu sefer paraşüt kullanacak ve sizde benten’i yönlendireceksiniz. Start ve new game seçeneklerine basarak oyuna giriş yaparak biran önce oyuna başlayabilirsiniz. Gökyüzünde yer alan kötüleri yok etmek için elinizden geleni yapın ki düşmanlarınız sizi geçmesin. Oyuncunuzu kontrol etmek için w,a,s,d,e tuşlarını kullanacaksınız. Mouse ile ateş edeceksiniz. Bölümü başarıyla tamamlarsanız diğer bölümleri ve levelleri de görebilirsiniz. Oyunda ki amacımızda bu zaten. Puan toplayarak ilerleyerek yukarılara tırmanacağız. Gökyüzünde ben 10 ‘ in maceralarına tanık olacaksınız.

Ben 10 uçaktan paraşütle aşağıya atlayarak, karşısına çıkan düşmanlarla karşılaşıp onları yok etmek için sizleri bekliyor olacak. Mouse’nin sol tuşuna basarak düşmanlara ateş edip onları yok edebilirsin. Ben 10 oyunları kategorisindeki Paraşütçü Ben 10 Oyunu‘nu oynarken eğlenceli dakikalar dileriz.

Ben 10 ile araba yarışı oynamak ister miydiniz? O zaman doğru adrestesin. Sunoyun sayfasında Ben 10 Araba Yarışı sizi çok heyecanlandıracak. İyi oyunlar dileriz.

Ben 10 oyunları için ufak bir videomuzda mevcut ;

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.