FIFA 14 Play Store’da Yerini Aldı

Uzun zamandır beklenen ve futbol tutkunlarının bir numaralı oyunu FIFA 14 sonunda çıktı. Uzun bir süredir gündemde kalan oyun geçtiğimiz hafta raflarda yerini alırken Türkiye’ye de gelmiş oldu. Türkiye’de faaliyet gösteren ve TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da yerini alan FIFA 14, büyük bir buluşmanın heyecanı yaşanmakta. Yılın en çok beklenen oyunlarından biri olarak kabul edilen “FIFA 14”, Playstore’da oyunseverler ile buluşuyor.

Oyunseverler efsane FIFA serisinin son oyunu “FIFA 14”e aylık 7,5 TL’den başlayan taksitler ile sahip olabilecekler. FIFA 14 ilk çıktığı günden bu yana yani 1 haftada müthiş bir başarı yakaladı. Bunun en büyük özelliği ise müthiş goller atmanın heyecanı ve daha farklı sistemlerin gelmesi .“FIFA 14”te oyun, gerçek büyük maçlar nasıl oynanıyor ise o şekilde oynandığı ap açık ortada. Oyunseverler, ödüllü oynanışa getirilen yenilikler ile maçın temposunu belirleyip orta alanda oyun kurmaya odaklanabilmekteler.

fifa14

‘Pure Shot’ adlı yeni özelliği ile dikkat çeken FIFA 14 daha farklı özellikleri ile de karşımıza çıkmakta. Tamamen yenilenmiş top fiziği sistemi, her bir şutun gerçek olarak hissedilmesini sağlamakta olan özellik oyunseverleri hayran bırakmış durumda. Böylece futbolcuların kusursuz bir vuruş yaptıklarında hissettikleri coşkuyu “FIFA 14” oyuncusu da ekran karşısında yaşayabilmekte.

Sizlerde FIFA 14’ü PlayStore’dan alabilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.