GTA 5`in Oynanış Videosu Yayınlandı

2

Efsane oyun GTA, yeni serisi ile geliyor. Bir süredir ortalarda dolaşan haberler GTA 5`in ne zaman çıkacağı yönündeydi. Ancak GTA 5`in çıkış tarihi zaten kesinleşti. Buna göre GTA`nın son oyunu GTA V 17 Eylül`den itibaren satın alınabilecek. GTA 5 ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Dün ise oynanış videosu geldi yeni oyunun. Youtube üzerinden yayınlanan video`da müthiş bir oyun bizi beklediğini söyleyebilirim.

2013 yılında birden fazla oyun çıkacak ve bu oyunlar arasında GTA V`de yerini alıyor. Büyük merakla beklenen oyun GTA 5 yani Grand Theft Auto 5 için Rockstar tarafından bir oynanış videosu 10 Temmuz itibariyle yayınlandı.

İlk oynanış videosu olan bu video ile birlikte oyunun bekleyişi daha da heyecan verici olacak. Çünkü oynanış videosunda o kadar müthiş grafikler varki ve o kadar gerçekçi sahneler var ki sanırım bu oyun bir devrim olacak. Oynanış videosu bile bu kadar heyecanlandırırken daha şimdiden herkesi büyülüyor.

Üst düzey grafiklere ve açık dünya haritasına sahip olan GTA 5‘in oynanış videosu, bir çok kişiyi etkilemiş durumda. 17 Eylül 2013 tarihinde PS3 ve Xbox 360 platformları için yayınlanacak olan oyun, PC platformuna gelip gelmeyeceği ise tam olarak bilinmemekte.

Eğer GTA 5 PC için gelmez ise bir çok kişi hayal kırıklığına uğrayacak. 9 Temmuz itibariyle yayınlanan GTA V`in oynanış videosu şuan itibariyle 9 milyon kişi tarafından izlenmiş. Hep birlikte bizde bu oynanış videosunu izliyoruz.

Yorumları Görüntüle

1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.