NBA 2K14’da Euroleague Takımları Yer Alacak

Günümüzde bilgisayar oyunları arasında basketbol oyunlarının en iyisi olan NBA 2K14 her yıl farklı ve yeni özellikleri ile basketbol severlerin basketbola olan tutkularını en yüksek seviyede oturdukları yerden keyifli ve çetin mücadelelere yer veren bu oyun ile bastırabilme olanağına sahip olabilmektedir.

Tüm dünya genelinde halen var olan basketbol ligleri arasında yer alan ve dünyanın en iyi ve en kaliteli basketbol ligi olan NBA takımlarının yer aldığı ve usta oyuncuların bulunduğu NBA 2K14 yüksek çözünürlüğü ve diğer teknik özellikleri ile tüm dünya genelinde basketbol severlerin eşsiz bir oyun deneyimi yaşayabilmesine olanak sağlamaktadır.

2K Sports tarafından geliştirilmekte olan NBA 2K14 versiyonu için oldukça sürpriz bir yenilik düşünülmüş. Bu noktada artık tüm dünya genelinde basketbol severlerin en büyük eğlencesi olan NBA 2K14 oyunu içerisinde NBA basketbol liginin dışında ekstra olarak Turkısh Airlens Euroleague içerisinde yer almakta olan en iyi ve en kaliteli basketbol takımları da PlayStation 3 ve PlayStation 4 sistemleri, Microsoft Xbox 360 oyun ve eğlence sistemi ve Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi için çıkacak bu yeni versiyondaki yerini alacak.

nba2k-14

Euroleague takımları böylece başarılı NBA 2K serisinde ilk kez yer almış olacak. Toplam on dört takım oynanabilir olarak NBA 2K14’e entegre edilecek ve böylece Avrupa basketbolunun hayranları sevdikleri takımları NBA’in en büyük takımlarıyla karşılaştırabilecekler.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.