NFS Rivals`ın Tanıtım Videosu Yayınlandı

2

Efsane bir oyunun son serisi ile karşınızdayız. Need For Speed denilince hep aklımıza çocukluk gelir. Büyükten küçüğe herkesin efsane olarak nitelendirdiği NFS serisinin en sonu Rivals hakkında son zamanlarda söylentiler gelmeye başlamıştı. Need For Speed, yeni geliştirdiği oyununun tanıtım videosunu yayınlamış an itibariyle.

Bu yıl oyun dünyasında enterasan ve bir o kadarda heyecan dolu oyunlar karşımıza çıkacak. Heyecan veren oyunlardan bir tanesi konumunda olan NFS Rivals, EA ve Ghost Games ortaklığında geliştirilmiş. Oyunun bir parçası olan polis ve yarışçı rekabetini konu olan Need For Speed Rivals‘ın yeni tanıtım videosu ise gün itibariyle internet ortamına düşmüş durumda.

Need For speed ilk olarak 1994 yılında karşımıza gelmişti. Dünya`da bir akım başlatan ve öncülük eden EA, ilk yapımcısıdır ve hala daha devam etmektedir. Bir çok firma ile çalışan EA, bu son Rivals oyununda ise Ghost Games ile çalışıyor. EA, oyunun 21. serisini Ghost Games firmasının geliştirmesi için onay verdi. Oyun dünyasında önemli bir yere sahip olan bu yapımın geliştirilmesi için deneyimi az olan Ghost Games’e verilmesi eleştirilere sebep olsa da neler olacak hep birlikte göreceğiz.

Need-For-Speed

Yarış oyunlarında ki en önemli özelliklerden bir tanesi kontrol mekanizması bakalım Ghost Games tarafından NFS Rivals`de nasıl yansıyacak. Eleştirilecek kadar varmıymış hep birlikte göreceğiz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.