Pes 2013 Demo Maç Süresi Uzatma Yaması

Geçtiğimiz haftalarda Konami bu yılın en çok beklenen oyunu olan Pes 2013‘ün demosunu yayınladı. Pes 2013‘ün demosunun yayınlanması ile indirilme sayısı milyonları aştı.Pes 2013‘ün full sürümünün bir tanıtımı olan demoyu Pes severler çok beğendi,oyunda geliştirilmiş bazı özellikler,şut çekme pas atma,kaleyici daha iyi kontrol etme gibi.

Yalnız indirilen dosya demo olduğu için herşeyi kısıtlanmış bir paket ve böyle olunca da oyundan pek fazla zevk alamıyor insan. 5 dakikalık bir oyun süresi var ki göz açıp kapayıncaya kadar bitiyor zaman.Bende bir Pes sever olarak bu durumu biraz araştırdım ve Pes 2013 Demo Maç Süresini uzatmanın bir yolunu buldum.

Evet adımlara başlayalım hemen;

Bunun için bir yama gerekli ve yamayı buradan indirin

1-Oyunun kurulu olduğu Program Files>Konami>Pes 2013 Demo  klasöründeki pes2013.exe dosyasını masa üstüne çıkarın.

2-yukarıdan indirdiğiniz Dosyayı zip’ten çıkartın.

3-Programı açıp Open Exe(1) oradan 1.0.0′ a tıklayarak karşınıza çıkan pencereden masa üstüne aldığınız pes2013.exe dosyasına tıklayınız.

4-3’ü bitirdikten sonra programın sağ üstünde bulunan unlocker/blur effeckt  yazan yere gelerek General Settings yazan yer hariç diğer hepsini işaretleyin.

5-Sağ alt tarafta bulunan accept yazısına tıklayın ve tekrar yukardaki menu yazan yere gelerek  Save Exe(1)  tıklayarak kayıt edin.

6-pes2013.exe dosyasını masaüstüne indirdiğiniz yere geri koyun. (Yani Program Files>Konami>Pes 2013 Demo dosyasının içine)

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.