PlayStation 3 Ne Zaman Çıkıyor

1

Sony’nin bu hafta düzenlenen Tokyo Game Show 2012‘de tanıttığı CECH-4000 kod adlı yeni PlayStation 3’ü için Türkiye çıkış tarihi de belli oldu.

Sony’den herkes PlayStation 4 açıklaması beklerken, piyasadaki tüm PlayStation 3’lerden daha ufak bir kasaya sığdırılan yeni PlayStation 3’ü tanıtması biraz hayal kırıklığı yaratsa da, yeni PlayStation 3 almayı düşünenleri oldukça sevindirdi diyebiliriz.

PlayStation 3 Slim’e oranla yüzde 25 daha hafif, yüzde 20 daha küçük boyutlara sahip olan PlayStation 3’ün yeni modelinin Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı da bugün açıklandı.

Görünüşe göre Sony, yeni PlayStation 3’ü ekim ayından itibaren satışa sunmayı planlıyor. Cihazın bildiğiniz gibi iki farklı rengi (siyah ve beyaz) ve iki farklı kapasite seçeneği bulunuyor. Satın alırken ne kadar kapasiteye ihtiyacınız olacağını hesaplayarak 250 GB y a da 500 GB’lık modellerden birini tercih edebileceksiniz.

Sony şimdilik yeni PlayStation 3’ün fiyatının ne olacağı konusunda bir açıklama yapmazken, ekim ayına girdiğimizde konuyla ilgili detaylı bilgilerin gelmeye devam edeceğini tahmin edebiliyoruz.

Kaynak ; ShiftDelete

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.