Playstation 4 Türkiye`de Ne Zaman Ön Siparişe Açılacak

1

Oyun sektöründe hareketli günler geride kaldı. Konsollar geçtiğimiz hafta resmileşti. Playstation serisinin sonu olan PS4 konsol oyunlarının liderlerinden. Playstation 4 ise geçtiğimiz günlerde İngiltere`de ön siparişe açılmıştı. Hemde rekor bir rakam ile ön sipariş olmuştu. Peki Playstation 4 Türkiye`de ne zaman ön siparişe açılacak? Bu sorunun cevabı haberimizin devamında yer alıyor.

İlk olarak yılbaşı döneminde karşımıza çıkacak olan Sony’nin geliştirdiği yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4`ün ülkemizde ne kadara satışa sunulacağı ise büyük bir merak konusu oldu.

ps4-2

Avrupa`da teknolojik cihazlar malesef Türkiye`de ki gibi pahalı değil. Yani Türkiye pazarına giren tüm cihazlar vergi ile bütünleşince ortaya inanılmaz rakamlar çıkıyor. Türkiye’deki yetkililerde fiyatları en düşük yani en makul seviyede tutacaklarını sözünü verdiler Playstation 4 için. Ancak ne kadar doğru bilinmez. Sony Türkiye cephesinden bugün gelen habere bakılacak olursa PlayStation 4 ön siparişlerinin önümüzdeki ay başlayacağı resmileşti. Twitter hesabı üzerinden konuşan PlayStation Ürün Müdürü Mustafa Yiğit, şu an için fiyat hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı. Bu açıklamayı kısa bir süre içerisinde ise yapacağı söyleniyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.