PS4 Gizli 4TB HDD Sunuyor

Oyun severlerinin sık bir şekilde oynadığı ve sürekli olarak güncellemelerini takip ettiği PlayStation oyununa güncelleme geldi. Gelen yeni güncelleme PS4 Version 3.50 adını aldı. Bu gelen yeni güncelleme sayesinde birçok yeni özellik de PS4’e eklendi. Eklenen özelliklerin yanı sıra bir de gizli bir özelliği daha ortaya çıktı. Yeni keşfedilen bu özelliği sizlerle paylaşmak istedik.

PlayStation bu gelen yeni güncellemeye değin 1TB HDD desteği veriyordu. Bu nedenle de oyun oynamak isteyenler daha fazla oyun yüklemesi yapamıyorlardı. PS4 güncellemesinin HDD özelliğine baktığımızda 4TB HDD’ye kadar imkan sunuyor. 4TB HDD takabileceğini duyan PlayStation hayranları çok mutlu oldu ve hemen yorumlarını resmi adrese yazmaya başladılar.

PS4 tarafından sunulan bu yeni özellik şu an için gizli tutuluyor diyebiliriz. Bunun sebebi her ne kadar teknik açıdan 4TB HDD imkanı için imkan olsa da bu HDD’lerin boyutu maalesef büyük olmaktadır ve PS4’lere uygun değildir. Ancak; kısa bir süre sonra PS4 hayranlarına bu imkanın resmen açılacağı haberi de geldi.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.