Ubisoft’dan Yeni Bir Oyun : Watch Dogs

2

2013 yılı ile birlikte bir çok şeyin değiştiğini görüyoruz. Gün geçmiyor ki yeni oyunlar tanıtılmasın yada sızıntılar gelmesin. Son olarak ise Ubisoft’un piyasaya sunacağı yeni bir oyun Watch Dogs gün itibariyle sızdırıldı. Ubisoft şirketi, alışmış olduğumuz gibi sızıntıların önüne geçememeye devam ediyor. Oyunları halen sızdırılıyor. Son örnek ise Watch Dogs‘un E3 2013′te (bu gece) Ubisoft lansmanı sırasında yayımlanması beklenen tanıtım videosu da internette gezinmeye başlamış durumda.

Ubisoft’un merakla beklenen oyunlarından biri olan Watch Dogs isimli oyuna dair trailer bugün sızdırılmış oldu. Oyuna ait video ve ekran görüntüleri internet ortamında karşımıza çıkıyor. 22 Kasım tarihinde piyasaya çıkacak olan oyun Watch Dogs, aksiyon ve maceranın yanı sıra gizlilik üzerine kurgulanmış bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

watch-dogs-2

Watch Dogs oyunu PC, PS3, Wii U, PS4, Xbox 360 ve Xbox ONE platformlarında oyun severler ile buluşması bekleniyor. Oyuna ait trailer’ı aşağıda ki videodan görebilir ve izleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra Watch Dogs isimli oyuna ait resimlerde aşağıda yer alıyor.

watch-dogs-3

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.