Bounty ile Para Kazanmak

Akıllı telefonların kullanılma oranı artış gösterdikçe bu telefonlar üzerinden sağlanan imkanlarda da artış yaşandı. Artık akıllı telefonlar sayesinde birçok işlem kolay bir şekilde yapılabiliyor. Bu işlemlerden bir tanesi de akıllı telefon ile para kazanmaktır. İşsizlik ve geçim sıkıntısının artması insanları online para kazanma sektörüne itmiştir. Bu doğrultuda birçok kişi telefonundan para kazanmaya başladı.

Telefon ile para  kazanmak konusunda birçok uygulama olsa da hem Türk, hem de denenmiş güvenilir yöntemlerden bir tanesi Bounty ile para kazanma yöntemi olmaktadır. Gezerek para kazanma mantığına dayalı olan bu sistemde size görevler veriliyor. Siz de bu görevleri istenilen yerlere giderek tamamlama şansını elde etmeye başlıyorsunuz.

Bounty uygulaması ile siz görev tamamladıkça kazanç şansınız da artıyor. Her görev en az 4 ya da 5 TL değerinde olmaktadır ve 200 TL’ye bile görev imkanı vardır. Bounty için herhangi bir alt ödeme limiti yoktur. Cepbank aracılığı ile ödemeleriniz gerçekleşmektedir. Sadece gezerek ayda 800 TL’ye varan kazançlar elde edebilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.