Facebook Video ile Para Kazanmak

Sosyal medyanın babası olarak görülen ve aynı zamanda da milyonlarca kullanıcısı ile tüm sosyal medya sitelerini arka planda bırakan Facebook şirketi son günlerde adını para kazanma olayı ile duyurmaya başladı. Facebook tarafından yapılan yenilikler her geçen gün artmaya devam ederken; Facebook Video ile para kazanma devrinin de birkaç sene sonra hayatımıza gireceği düşünülüyor.

Youtube başta olmak üzere Vimeo ve Dailymation video siteleri gün içerisinde birçok kullanıcıya hitap ediyorlar. Eğitim videolarından, fragman videolarına, dizi bölümlerinden, kişisel videolara değin; birçok videonun paylaşıldığı bu video paylaşım sitelerinde olan kazancın giderek daha fazla şekilde arttığına şahit olan Facebook sitesi de bu kazanım karşısında boş durmamaya karar verdi.

Yakında başta Youtube olmak üzere birçok video paylaşım sitesini geçeceği düşünülen bu sosyal medya sitesine yüklenen videoların görüntülenme sayısından para kazanılacağı düşünülüyor. Birçok kişinin hesabı bulunan Facebook sitesinde Facebook Video ile para kazanmak aktif olursa; Youtube ile büyük ölçüde bir rekabete gireceği düşünülüyor. Video ile para kazanma giderek yaygınlaşıyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.