7 sene önce
7 sene önce

Parlak Renkler ve Bol Tişörtlerle 2013 Yaz Modası

Mayıs ayının gelmesi ile birlikte artık havalar iyiden iyiye ısınmaya başladı. Bu dönem için ve yaz sıcaklarına yönelik olarak bayanlar için moda çoktan şekillenmeye başladı. İnsanlara yazı anlatan ve yaştan en canlı renkler ile yaz modası geri geliyor. 2013 yazına özel olara bayanların şıklıklarına şıklı katabilecekleri, canlı, rahat ve rengarenk bir trend bulunmaktadır.

Parlak renklerin hakim olduğu 2013 yaz modasında sarı, turuncu, saks mavi, petrol mavisi ve kırmızı renkli desenler parlak ve canlı renkleri ile bu yaz elbiselere ve kıyafetlere hayat veriyor. Bu yaz sahillerde ve plajlarda artık Hint desenleri ile ayrı bir hava kazanan çiçekli hafif ve rahat tişörtler, skinny jeanler ve yüksek belli etekler oldukça moda.

2013 yaz modası

Bayanlar 2013 yaz modası ile artık şık ve rahat elbiselerini, pantolonlarını ve şortlarını metalik renklerdeki kalın kemerler ile bir araya getirerek ince bir detay ile şık bir görüntü oluşturabilmektedir. Bu noktada geçtiğimiz yazdan kalma ve bu seninin moda unsurları ile bir araya gelen bazı ince detaylarda bulunmaktadır. Yazın sıcak günlerinde en az lıklık kadar rahatlık da ön plandadır.

Bu neden ile özellikle bayanlar günlük yaşantıları içerisinde rengarenk topuklu ayakkabı modelleri, canlı renklerde dar Jean pantolonlar ve üzerine bol ve ferah, beyaz ya da canlı açık renklerde tişörtler ile şıklılarını rahatlıklar beraber ön plana çıkarmaktadır.

Bu Yazıyı Paylaşın

En Çok Okunanlar
Yazılarımızı hobi olarak alıp kullanabilirsiniz. Biraz emeğe saygı yaparsak çokta güzel olmaz mı?