Parti için Kot Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Posted on

Partiye giderken rahat olmak çok önemlidir. Çünkü partiler hareketli müziklerden ve danslardan oluşmaktadır. Bu yüzden giyeceğiniz pantolonun kumaşı kaliteli olmalıdır. Partiye giderken giyeceğiniz pantolon çok önem arz etmektedir. Ben genellikle bir partiye giderken jean pantolon giymeye özen gösteriyorum. Çünkü jean pantolonun içerisinde insan kendini daha rahat ve özgür hissediyor. Jean pantolonunuz yıkamalı olabilir ve bu partiye gittiğiniz için daha eğlenceli hava katabilir.

Ayrıca bu sene dar paça ve kısa paça pantolonlar bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Üst taraf için ceketinizi ortamda çıkardığınız zaman şık bir t-shirt giyinebilirsiniz.  Ya da ceket giymeyip eğlenceli bir t-shirt de tercih edebilirsiniz. Üzerine sade bir kolye ve ya bilezik takabilirsiniz. Böylece hem spor hem de şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Ayrıca parti için bir kot pantolon alacaksanız dikiş izinin çok belli olmamasına dikkat ediniz. Burada bir püf noktadan bahsetmek istiyorum. Kot pantolonun dikişiyle kot pantolonun rengi aynı olmalıdır. Diğer bir önemli noktamız ise kot kumaşının kalınlığı ne kadar fazla olursa hareket özgürlüğünüz o kadar kısıtlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir