Photoshop Express Windows Phone İçin Yayında

7

Uygulama dünyasında ki yenilikler hızını kesmeden devam ederken Windows Phone işletim sistemine sahip cihazların çoğunluğu ve kullanışlılığı artmaya devam ediyor. Gün geçtikte yoğunlaşan akıllı telefon kullanımı sayesinde uygulamaların artmasına sebep oluyor. Adobenin geliştirmiş olduğu Photoshop Express uygulaması bir süre önce Android ve iOs için hizmet vermekteydi. Ancak Windows Phone için yayında değildi. Windows Phone cihaz kullanıcıları içinde yayınlanan Adobe Photoshop Express bundan böyle daha fazla kullanıcıya hitap edecek.

Şuanda Android ve iOs’da nasıl çalışıyor ve nasıl özelliklerde ise Windows Phone cihazlar içinde aynı özellikleri taşıyor bu uygulama. Son derece kullanışlı olan uygulama hem Windows 8 hem de Windows 8.1 işletim sistemi için ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor.

photoshopexpress

Uygulama içinde 20′den fazla filtre ve otomatik düzenleme butonları var. Bir nevi fotoğraf düzenleme uygulaması. Kırmızı göz düzeltme, pozlama, parlaklık, kesme, çevirme, gölge giderme ve açı düzeltme gibi seçeneklerde uygulama içerisinde yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.