PlayStation 4 Kazanmak İsteyen?

6

Sosyal medyanın gücü o kadar etkili ki dünyanın tek reklam alanı olabilir ilerleyen yıllarda. Büyük firmaların buraları kullanarak ürünlerini tanıtması ve daha fazla kişilere hitap etmeleri daha makul geliyor. Reklamcılık alanında yeni bir akım başladı diyebiliriz aslında sosyal medya için. Yeni iş olanakları ve yeni sektörel işler vs. vs. uzayıp gidebilir. Bildiğiniz üzere Playstation 4 geçtiğimiz yılın Kasım ayında çıkmıştı. Playstation Türkiye ise ufak çaplı bir kampanya başlattı ve en yaratıcı caps yapana Playstation 4 hediye edecek.

Sizlerde yaratıcılığınızı kullanarak harika bir caps yapabilir ve Playstation 4 sahibi olabilirsiniz. Kampanyaya katılmanız için yapmanız gereken www.ps4elimegecince.com web sitesindeki görsellerden birini seçmek ve yaratıcı bir caps hazırlamak. “#PS4ElimeGeçince” içeren en yaratıcı tweet ve görseli paylaşan kişi, PS4’ü kazanacak.

ps4-price

İki ayrı dönemlerde gerçekleşecek olan yarışma Eylül ve Ekim olmak üzere bu aylarda birer adet PS4 kazanma şansı yakalayacak şanslı kişi. Değerlendirmeler ise dönem sonlarında yapılacak ve sonuçlar hafta içlerinde açıklanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.