Playstation 4 Ramazan Bayramı İndirimi

12

Çocukluğumuzdan bu yana devam eden bir oyun konsolu Playstation. Çocukken her evde olmazdı bunlardan. O zamanlar diğer evlerde görür ve kendini ezik hissederdin ama imkanlar tabi o zamanlar kısıtlı. Şimdi ise almayanın kafasına vuruyorlar. Playstation’dan bahsediyorum dostlar. Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyun konsolu. Yenisi geçtiğimiz aylarda çıkmıştı hatırlayacaksınız. Şimdi ise Bayram çocuklarına indirim yapmış.

Dolar kuruda yavaş yavaş aşağılara çekilirken, Playstation’dan bir hamle geldi. Playstation 4 ürünlerinde yüz liraya indirime gidilmesi herkesi sevindirdi. Playstation 4′ün 500 GB kapasiteli modeli 1.599 TL’lik satış rakamına sahip iken 1.499 TL’lik rakama kadar düştü. Ayrıca oyun ile satılan bir modeli 1,699 TL’den 1,649 TL’ye inerek 50 liralık bir düşüş ile satışa çıktı.

playstation-4

Playstation 4’ü indirimli olarak Sony Türkiye bayilerinden satın alabilirsiniz. Ürünün yanında sizlere kablosuz kumanda, kulaklık, elektrik kablosu ve HDMI – USB kablosunun bulunduğu paket’de hediye ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.383 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.