Radikal Artık Dijital Ortamlarda!

8

İnternet gelişiyor ve önünü almak mümkün değil. Çocukluğumuzda hayal ettiğimiz şeyler artık birer birer gerçekleşiyor. Teknoloji dünyası hızlı şekilde ilerlerken günden güne farklı ve yaratıcı fikirler ortaya çıkıyor. 18 yıldır faaliyetini sürdüren ve bağımsız gazetecilik ile dikkatleri çeken Radikal gazetesi, bundan böyle dijital yayın hayatında yayıncılığını sürdürecek.

Bugün açıklanan ani ve resmi bir karar ile Radikal gazetesi bugünden itibaren Gazete yerine dijital ortamdan yayın yapacaklarını söylediler. Gazeteden bir başka açıklamaya göre ise 21 Haziran 2014 tarihinde çıkan gazetenin bir daha basılmayacağını ve bundan böyle sadece Dijital ortamda yayın yapacaklarını açıkladılar.

radikal-dijital

Dünyanın düzenine ayak uydurmak adına atılmış bir adım olsa da alışknlıklardan vazgeçemeyenler için bu çok zor olacak. İlerleyen dönemlerde bizlere kalırsa tüm gazetelerin dijital ortamlarda yayına devam edeceğini söyleyebilirim. Devrin dijital ortamlarda ki yayıncılık olduğunu söylersek hem fikir olabiliriz. Sizce de öyle değil mi?

Hoşçakal Radikal hoşgeldin Dijital dünyaya diyelim bizlerde ve kutlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.388 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.